Záběhlická devítka 9

29.09.2013 21:11

Poslední zářijovou neděli proběhl další turnaj série Záběhlické devítky. Patnáct účastníků znamenalo, že všichni si zahrají minimálně pět her a jen tři nepostoupí do finále. Vše důležité se odehrálo také až tam. Finále zahájil Milan Brabec 266ti body a jediný kdo stíhal byl ze 242 Josef Colon. Souboj o vítězství probíhal tedy pouze mezi těmito pány a na ostatní už zbylo jediné místo na bedně o které svedli tuhý boj. Nakonec z něj vyšla vítězně Helena Kovaříková a získala tak poprvé medaili v tomoto ročníku Záběhlické devítky. Čtvrtého Standu může jen mrzet nedohozená kuželka v devátém framu, která ho tak připravila o potřebných 30 bodů, a zbyla tak na něj jen "bramborová" medaile.

A kdo že to nakonec vyhrál? No jasně že Josef! Jako vždy prokázal pevné nervy přidal další dvestě-čtyřicítku a s přehledem zvítězil o 25 kuželek. Milan totiž zaváhal v polovině druhé hry a bylo z toho "pouhých" 199. To sice na Pepu už nestačilo ale na druhé místo v pohodě ano. Takže i Milan si připisuje svoji první medaili v Záběhlicích a to dokonce hned stříbrnou.

Láhev sektu si za nejvyšší nához 266, který hodil už v kvalifikaci, odnesl Dušan Kovařík

Další turnaj Záběhlické 9 je jako vždy v neděli a to už 13.10.2013 tedy za čtrnáct dní!. Přihlásit se můžete na https://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=504. Celkový stav série najdete na https://zabehlicka-devitka.webnode.cz/celkove-poradi/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz